שגרה.

המילה הכי משעממת בעולם, מסכימים?

בעידן של היום בו הכל מתחלף כ”כ מהר לפני שאנחנו בכלל שמים לב נורא קשה להיכנס לשגרה.

(ועכשיו יקומו כל אוהבי השגרה ויסבירו לנו למה היא בריאה וטובה לנו…ולרגע נתרגש מהשגרה ואחרי שעתיים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב.. יימאס לנו מהשגרה ונחפש את הריגוש הבא.)

 

אבל-                                                                                                                                                                                כדי ליצור תהליך טוב של למידה ובניה חייבים את הרגיל המוכר והידוע.                                                                                      לכן הבאנו כמה פתרונות  שישברו לכם את השגרה אבל לא יפרו אותה לגמרי..

 

פתיחת אלבומי תמונות- כי אין כמו נוסטלגיה וזיכרונות בשביל להעלות חיוך על הפנים.

יצירה קטנה עם הילדים- אבל ממש בקטנה.. זה יכול גם להסתכם באפיית עוגה, ציור יפה שעושים, או איזה שדרוג קטן לחדר הילדים. זה יכניס בהם ובכם אנרגיות חדשות וירענן קצת את הנראות של החדר.

תכנון פעילות משפחתית- גם אם אין באופק חופשה, או שאתם עמוק בתוך העומס תנסו לארגן איזה טיול נחמד או יציאה משפחתית, אולי אפילו את החופשה בחג הקרוב (כי אצל ישראלים תמיד יש חג שמתקרב…)                                                                 האינטרנט מוצף בשלל בילויים משפחתיים כמו הטרנד החם של חדרי בריחה, פיינטבול משפחתי להפגת מתחים, מופע סטנדאפ לקצת שחרור, או סדנא משפחתית.

חפשו סיבות לחגוג- גם תעודת הצטיינות של הילד או הישג קטן בעבודה הם סיבה לפנק את בני המשפחה, תעלו על הרכב לכמה שעות וצאו קצת להסתובב.

 

אולי זה נראה משימה בלתי אפשרית אחרי יום ארוך ומתיש, אבל אלו הרגעים הקטנים שמשנים את הכל.. ואלו בדיוק החוויות שהילדים יזכרו כשהם ייגדלו

אל תוותרו לעצמכם!  לפעמים כל מה שצריך כדי להתאוורר  זה בסך הכל שינוי קטן…

 

במנעד תוכלו למצוא עסקים נוספים שיעזרו לכם להרים את ימי הכיף הטובים והמוצלחים ביותר!

אם את\ה בעל\ת עסק לחץ כאן להרשמה או צור קשר.

אם את\ה מחפש\ת סדנאות ופעילויות לחץ כאן למגוון רחב של תכנים.