בית היוצר

בית היוצר

איגוד סדנאות חינוכיות - פעילות...

דרג ספק זה:

    Rating 5

1

נגן וידאו

1 thought on “בית היוצר

כתיבת תגובה

ספירלה – סדנאות אקרובלאנס חינוכיות

פעילות פיזית חווייתית ומשחררת! המשתתפים בפעילות מתרגלים בזוגות ובשלשות ונדרשים לתמוך ולהיתמך, לאבטח זה את זה, ולומדים כי מה שאפשר לעשות ביחד אי אפשר לעשות לבד.

אקרובלאנס
https://www.youtube.com/watch?v=Rr7-vy7Ejeg

סדנאות מנהיגות וODT

פעילות קבוצתית מגבשת ומלהיבה החושפת את כוחות ההנהגה בקבוצה ואת מקורות הכוח של המנהיגים הקיימים. בפעילות ניצור מקום להנהגה לכל חברי הקבוצה, ונבחר לפעול כקבוצה כדי להנהיג ולהוביל באתגרים שנפגוש. כולל עיבוד ושיקוף קצר של הקבוצה על ההנהגה במשימות השונות.

שירת המונים

אירוע חוויתי ועוצמתי שבו נתכנס מאות משתתפים ביחד ונלמד כיצד לאחד את הקולות שלנו לתוך יצירה אחת משותפת וענקית, למידת קולות מגוונים ולמידה באופן חווייתי ומעניין.

סדנאות תיפוף רחוב וקצב

במהלך הסדנא נלמד שהעולם שלנו מלא בצלילים בכל מקום אליו אנו מגיעים. נתופף על הגוף, נתופף עם מקלות תופים על דליים שיכולים להפוך לכלי נגינה! לסדנה תוצר קבוצתי משותף מרשים שניתן להציג/לצלם!

סדנאות נגרות ועבודה בעץ

פעילות קבוצתית במסגרתה החניכים מתנסים במגוון רחב של דרכי עיבוד העץ- מדידה, ניסור, שיוף, הדבקה, מסמור… ויוצרים בעצמם תוצר שימושי, פרי עמלם, למועדון– ספסלי עץ! משך הפעילות כשעתיים וחצי.

סדנאות גרפיטי ואמנות רחוב

היכרות ראשונית עם עולם הגרפיטי, אמנים מרכזיים וההבדל בין השחתה ואומנות. בסדנת הקיר – נתאם מראש ציור שנרצה לרסס על קיר, ובסדנה חוויתית שכוללת משחקים, למידה ועשיה – נצבע קיר שלם! בסדנת החולצות/תיקים כל משתתף יכין סטנסיל (שבלונה) עם מסר אישי לפי בחירתו וירסס אותו על חולצה/תיק בד שיקח עמו.

סדנאות היפ הופ וספוקן וורד

בסדנה זו נתחבר לתפקידה של המוזיקה כשפת מחאה חברתית. נלמד כיצד לדבר בקצב, נדבר על הנושאים שמעצבנים אותנו וננסה להפכם לשיר קבוצתי בעל מסר. בנוסף, נלמד איך להפיק מערכת תופים שלמה עם הפה, נלמד מקצבים מעיפים וניצור יחד מקצבים חדשים.

קיימות ויצירה בשימוש חוזר

היפ-הופ ו"ספוקן וורד"

קרקס וג'אגלינג

איגוד סדנאות חינוכיות – פעילות חינוכית איכותית במגוון רחב של תחומים. צוות מחנכות ומחנכים עם ניסיון של שנים בחינוך בלתי פורמאלי.

יוצרים חוויה, ביחד!

סדנאות לילדים, נוער, צוותי חינוך ועוד. סדנאות קרקס וג'אגלינג, נגרות ועבודת עץ, גרפיטי ואמנות רחוב, קיימות ויצירה בשימוש חוזר, סדנאות מוזיקה, היפ הופ וספוקן וורד. הדרכות יומיות וחוגים שנתיים.

פנה אל הספק


בית היוצר - איגוד סדנאות חינוכיות
למשתמש זה אין קופונים

בעל עסק? אתה חייב להצטרף למנעד!

מנעד – האתר לתוכן ופעילות חברתית הינו אתר המשמש כפלטפורמה לפעילויות חברתיות, הרצאות והדרכות וכן לנותני שירותים וספקים בתחום. האתר הוקם במטרה לספק לגולשים מידע רחב ומגוון בכל הקשור לתחום התוכן והפעילות החברתית.
כל אחד יכול להשתמש באתר שלנו!

אנחנו יודעים כמה אתה עסוק
השאר פרטים ונחזור אליך.

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

Done by wp-plugin